KONFERENCE MICROSOFT IGNITE THE TOUR 2019

20. 3. – 21. 3. 2019 jsme navštívili konferenci Microsoft Ignite, která se konala v Amsterdamu. Tato konference je každoročně místem, kde se vývojáři a technologičtí odborníci nadále vzdělávají po boku odborníků. A ani my jsme si nenechali ujít příležitost seznámit se s novinkami Microsoft světa  a prozkoumat  nejnovější vývojářské nástroje či technologie.

Mohli jsme vybírat z desítek sekcí, které probíhaly současně v několika sálech a místnostech. A o některé sekce byl dokonce takový zájem, že ne všichni mohli být osobně přítomni. Ale výhodou je, že vše bylo nahráváno a video nahrávky a veškeré materiály jsou dostupné pro účastníky online. 

Náš tým nejvíce zaujaly vývojářské přednášky například „SharePoint development for enterprises – what’s new and what’s next“ aa business přednášky. Například „Automate business processes and build business apps with SharePoint, PowerApps, and Microsoft Flow“.

Na konferenci se nám podařilo navíc získat i velmi inspirativní podněty pro další práci. Poslechli jsme si v rámci přednášek racionální pohled na vývoj aplikací pro MS SharePoint a jeho směřování v dalších letech, stejně jako nepřikrášlený pohled na Cloudové aktivity společnosti Microsoft, které nejsou až tak růžové , jak je někdy předkládá marketing. V každém případě je jisté, že Microsoft ve středním časovém období neopustí on-premise variantu SharePointu a bude ji dále rozvíjet, neboť i někteří jeho velcí zákazníci, se z Cloudu vracejí zpět do on-premise.

Kromě sekcí jsme ve velkém sálu mohli navštívit stánky Microsoft partnerů a zjistit více o produktech na platformě Microsoft nebo se účastnit Microsoft Mechanics show. Jedná se o Microsoft populární show, která informuje v několika minutách o novinkách a updatech.

 

Jsme tu pro vás

Yes
Yes Zásad ochrany osobních údajů Pravidel pro používání souborů cookies
IBA Slovakia