Kariéra v IBA Group

KTO SME

 

SME ŠPIČKOVÁ IT TECHNOLOGICKÁ SPOLOČNOSŤ

Dodávame softvér na zákazku, a to najmä v oblastiach ako portálové technológie, systémy pre správu dokumentov a obsahu, mobilné aplikácie a bezpečnosť. Na českom trhu sme od roku 1999.

Kandidátom môžeme ponúknuť prácu v menších tímoch, ktoré sa často prelínajú a celkovo tvoria veľké vývojové centrum (celkovo je nás vyše 120) rozdelené do pobočiek v Prahe, Brne a Ostrave.

Pracujeme na projektoch pre veľké nadnárodné spoločnosti, ako sú napríklad T-Mobile, O2, Moneta Money Bank alebo CEMEX, Česká národná banka, MERO, Regiojet, Lesy ČR a ďalšie.

Zaujímame sa nielen o ľudí, pre ktorých vyvíjame softvér, ale dobre sa staráme aj o tých, ktorí ho pre nás vytvárajú. Zakladáme si na priateľskej atmosfére a individuálnom prístupe.

PREČO PRACOVAŤ PRÁVE U NÁS

 

PRIESTOR NA SEBAREALIZÁCIU

Dbáme na to, aby práca bola zaujímavá a rôznorodá, napríklad aj na niekoľkých typoch projektov. Často tiež dávame zamestnancom možnosť voľby, na akom projekte budú pracovať.

VYUŽÍVAME MODERNÉ TECHNOLÓGIE A PODPORUJEME INOVÁCIE

Okrem tradičnejších technológií, ako je Liferay, IBM FileNet či Microsoft SharePoint, si v rámci inovácií môžu naši vývojári vyskúšať aj úplne nové alternatívne alebo open source technológie. Medzi naše bežné programovacie jazyky patrí Java, .NET alebo C#, ale aj JavaScript, React, NodeJS a mnoho ďalších technológií.

DOBRÚ PRÁCU DOKÁŽEME DOBRE OCENIŤ

Ponúkame motivujúce platové podmienky a ďalšie benefity (napr. finančné odmeny za odpracované roky, až 100 % home office, kafetéria, stravné lístky, občerstvenie na pracovisku atď.). Ručíme za to, že čo je napísané v inzeráte pozície, to naši zamestnanci skutočne dostanú.

Pokiaľ máš záujem pracovať u nás,
pošli svoj životopis na

hr@ibask.eu

GARANTUJEME

 

PROFESIJNÝ RAST

Odborný rast našich zamestnancov je pre nás prioritou. Podporujeme odborné kurzy, získavanie certifikácií a účasť na konferenciách aj IT seminároch. Organizujeme interné prednášky na odborné témy, kde si odovzdávame skúsenosti s novými technológiami a poznatkami pri riešení rôznych projektov. Interne tiež zabezpečujeme jazykovú výučbu angličtiny a nemčiny.

FLEXIBILNÝ PRACOVNÝ ČAS ALEBO HOME OFFICE

Vzťah s našimi zamestnancami je založený na maximálnej dôvere, a preto podporujeme voľnosť a slobodu na pracovisku. Medzi naše najväčšie výhody patrí flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať odkiaľkoľvek.

 PRIATEĽSKÉ PROSTREDIE S NEFORMÁLNOU ATMOSFÉROU

Máme výnimočnú firemnú kultúru a radi sa stretávame v práci aj po nej. Každoročne organizujeme pre zamestnancov niekoľko firemných akcií, napr. športové popoludnie, celofiremné raňajky, celofiremné výjazdové zasadnutie, rôzne cyklovýlety alebo grilovanie.

Volná místa

Back End Developer (Brno / Praha, CZ)

Pozice: Back End Developer

LOKALITA: Brno / Praha, CZ

Poď s nami vyvíjať webové aplikácie 🙂 Do nášho tímu potrebujeme šikovného programátora na pozícii Back End Developera do BackEnda ťa pustíme tak hlboko, ako zvládneš .

 

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

 • Chuť k programovaniu, znalosť C # technológie, NET.CORE, WEB API a REST Swagger
 • Snahu pracovať s novými technológiami a zdokonaľovať sa v nich
 • Kreatívny prístup k práci
 • Tímový duch bez neho si naše pravidelné teambuildingové akcie neužiješ 🙂

 

PLUSOVÉ BODY ZÍSKÁŠ, AK MÁŠ NAVYŠE: 

 • Programovanie v backend aspoň 2 roky, z toho aspoň 1 rok programovanie v .NET, C #
 • Komunikatívna úroveň anglického jazyka

 

ČO ZA TO? 

 • Flexibilný pracovný čas
 • Kreatívna práca na zaujímavých projektoch lokálne aj medzinárodné, veľké i malé
 • Špičkový kolektív s priateľskou atmosférou to všetko pravidelne zdokonaľujeme a prehlbujeme na teambuildingových akciách
 • Tímy zložené z vysoko kvalifikovaných ľudí školenia a certifikácie sú súčasťou nášho bežného pracovného života
 • Motivujúce prostredie s najmodernejšími technológiami žiadne openspace a zdieľaná miesta, ale kancelárie pre tímy a pre každého vlastné stoličky
 • Zaujímavé finančné ohodnotenie
 • A ďalšie zamestnanecké benefity (stravenky, káva, ovocie a iné)

 

Máme záujem nielen o ľudí, pre ktorých vyvíjame softvér, ale dobre sa staráme aj o tie, ktoré ho pre nás vytvárajú. Zakladáme si na priateľskej atmosfére a individuálnom prístupe.

Pokiaľ máš záujem pracovať u nás,
pošli svoj životopis na

hr@ibask.eu